Płatności i Dostawa

Podkategorie

Strona główna

banner

Płatności i dostawa

Płatności

By zapewnić pełny komfort zakupów, serwis oferuje różne formy płatności.

Przy odbiorze (za pobraniem):

zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w kasie Punktu Odbioru Osobistego. W wybranych przypadkach sklep tommytoys.pl zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Przelew:

zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu tommytoys.pl, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Płatność online:

to forma szybkiego przelewu, obsługiwanego przez Przelewy24. Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Płatność kartą (Visa, Mastercard):

na platformie Przelewy24 transakcje są zabezpieczone 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode. Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Możliwe są transakcje przy użyciu kart płatniczych takich jak: Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Dostawa

Oferujemy następujące formy dostawy:

Przesyłka kurierska DPD

-płatność z góry 12zł

-płatność przy odbiorze 15zł

Przesyłka Pocztex Kurier48

-płatność z góry 10zł

-płatność przy odbiorze 11,8zł

Przesyłka paczkomatowa Inpost

-płatność z góry 12zł

-płatność przy odbiorze 15zł