LEGO Overwatch 75972 Dorado - pojedynek

Podkategorie

Overwatch

banner

LEGO Overwatch 75972 Dorado - pojedynek

LEGO Overwatch 75972 Dorado - pojedynek

149,99 zł
Brutto

Zwiedź Dorado, popularną mapę z gry Overwatch? razem z Żołnierzem-76, Żniwiarzem i McCree!

Ilość
Obecnie brak na stanie

Zbuduj kultowy budynek z mapy Dorado oraz ciężarówkę z ładunkiem w zestawie LEGO? Overwatch 75972 Dorado ? pojedynek. Zestaw, zainspirowany popularną na całym świecie zespołową grą akcji, przedstawia doskonale rozpoznawalny budynek z popularnej mapy Dorado. W komplecie są trzy postacie: Żołnierz-76, Żniwiarz oraz McCree. Uzbrojenie z gry Overwatch, budynek z mapy Dorado oraz ciężarówka z ładunkiem wyglądająca jak ta w grze z pewnością zachęcą fanów do zbudowania zestawu i ustawienia go na półce. Natomiast młodsi gracze z chęcią pobawią się pojazdem i miniaturowym targiem.

  • W zestawie minifigurki: Żołnierz-76, Żniwiarz i McCree.
  • Budynek z mapy Dorado ma trzy okna (dwa z okiennicami), lampy, latarnię, mały stragan targowy i bramę, przez którą może przejechać ciężarówka z ładunkiem.
  • Ciężarówka z ładunkiem ma miejsce dla minifigurki, wyjmowany generator oraz ukryte koła, które dają efekt unoszenia się nad jezdnią ? zupełnie jak w grze.
  • W komplecie broń postaci z gry Overwatch?: ciężki karabin pulsacyjny Żołnierza-76, dwie Piekielne Strzelby Żniwiarza oraz sześciostrzałowy rewolwer Rozjemca należący do McCree.
  • Overwatch? studia Blizzard Entertainment ? twórców legendarnej gry ?World of Warcraft?? ? szybko zyskał rzeszę zapalonych fanów z całego świata, którzy tworzą animowane seriale online oraz komiksy i organizują międzynarodowe zawody e-sportowe.
  • Zestawy LEGO? Overwatch? to doskonały prezent dla fanów tej hitowej gry wideo.
  • Budynek z mapy Dorado ma ok. 17 cm wysokości, 15 cm szerokości i 4 cm głębokości.
  • Ciężarówka z ładunkiem ma ok. 8 cm wysokości, 15 cm długości i 8 cm szerokości.

75972

Opis

Producent
LEGO
Produkt
75972
Ilość elementów
419
Wiek
8+

4 innych produktów w tej kategorii: