LEGO Technic 42095 Sterowana wyścigówka kaskaderska

Podkategorie

Technic

banner

LEGO Technic 42095 Sterowana wyścigówka kaskaderska

LEGO Technic 42095 Sterowana wyścigówka kaskaderska

359,99 zł
Brutto

Wykonuj imponujące zakręty, obroty i sztuczki zdalnie sterowaną wyścigówką kaskaderską!

Ilość

Wykonuj superszybkie sztuczki, obroty i zakręty lub przemierzaj trudny teren w pełni zmechanizowanym pojazdem z zestawu LEGO? Technic 42095 Zdalnie sterowana wyścigówka kaskaderska. Ten wytrzymały, żółto-niebieski model ma ogromne, przyczepne gąsienice z dużymi kołami łańcuchowymi z tyłu, które zapewniają optymalne przyspieszenie, oraz dekoracyjne naklejki. Model porusza się do przodu i do tyłu, może skręcać w prawo i w lewo oraz robić 360-stopniowe obroty. Dodatkowo można przebudować go na zdalnie sterowany pojazd wyścigowy, więc zapewnia podwójną dawkę zabawy i budowania.

  • Szybki, w pełni zmechanizowany i zdalnie sterowany pojazd gąsienicowy z dużymi kołami łańcuchowymi, które zapewniają doskonałe przyspieszenie.
  • Model zbudowany jest z żółtych i niebieskich klocków oraz ozdobiony naklejkami.
  • Pojazd może przemierzać trudny teren i przejeżdżać po przeszkodach, poruszać się do przodu i do tyłu, może skręcać w prawo i w lewo, robić 360-stopniowe obroty i jeździć na tylnych kołach z dużą prędkością.
  • W zestawie są następujące elementy LEGO? Power Functions: dwa duże silniki, odbiornik, schowek na baterie i pilot zdalnego sterowania.
  • Zestaw LEGO? Technic zapewnia wciągającą i satysfakcjonującą zabawę w budowanie, a realistycznie poruszające się mechanizmy pomagają młodym konstruktorom rozwinąć zdolności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową i wyobraźnię.
  • Zmechanizowany model typu 2 w 1: można go przebudować na zdalnie sterowany pojazd wyścigowy.
  • Zdalnie sterowana wyścigówka kaskaderska ma ok. 17 cm wysokości, 22 cm długości i 15 cm szerokości.
  • Zdalnie sterowany pojazd wyścigowy ma ok. 12 cm wysokości, 20 cm długości i 19 cm szerokości.
42095

Opis

Producent
LEGO
Produkt
42095
Ilość elementów
324
Wiek
9+

16 innych produktów w tej kategorii: