Astra Militarum Cadian Command Squad
Astra Militarum Cadian Command Squad
  • Astra Militarum Cadian Command Squad
  • Astra Militarum Cadian Command Squad

Astra Militarum Cadian Command Squad

85,00 zł
Brutto

Zestaw z serii Warhammer 40K

Ilość

Cadian Command Squad to specjalistyczna formacja, zdolna do samodzielnych operacji we wszelkich warunkach. Oficer dowodzący plutonem jest pewien, że jego ludzie doprowadzą każde zadanie do końca lub zginą śmiercią bohaterów. Żołnierze mają wysokie morale ponieważ w skład oddziału wchodzi wysoki stopniem Komisarz i sztandar Korpusu. Pluton Dowodzenia jest tak zorganizowany aby być samowystarczalnym na polu walki i na tyle małym aby potencjalnie efektywnie wykonywać swoje zadania. Do działań grupy należą:

- koordynowanie akcji na tyłach wroga
- koordynowanie akcji mających zwabić wroga w pułapkę
- ustalanie priorytetów zadań stojących przed całą armią
- przewodzenie atakom na siły wroga i swoją postawą zachęcanie do walki pozostałych drużyn

Pudełko zawiera 79 elementów, które pozwolą złożyć niepowtarzalny zespół dowodzenia składający się z 5 figurek (Oficer, Medyk, Żołnierz piechoty ze specjalną bronią i gwardzista ze sztandarem chwały. Swój oddział możesz także wyposażyć w różnorodne uzbrojenie, może to być, broń snajperska, miotacz płomieni, działko plazmowe, auto-cannon, wyrzutnia granatów, melta gun i inne cudeńka....

Modele są wykonane z plastiku, wymagają samodzielnego złożenia i pomalowania. Pudełko nie zawiera kleju, farbek, pędzelków i widocznych na wizualizacji elementów terenu.
47-09

Opis

Producent
Games Workshop

16 innych produktów w tej kategorii: